Praha +420 228 885 526
Praha +420 228 885 526

Chci se učit

Budoucnost

Vzdělání v oblasti pohostinství představuje možnost, jak si splnit svůj sen: cestovat po celém světě, rozšiřovat si obzory, učit se jazyky, navazovat mezinárodní přátelství a obchodní styky a zejména získat zaměstnání, které je žádané a perspektivní.

Svoboda pohybu

Znalost angličtiny a mezinárodně uznávané vysokoškolské vzdělání umožňují získat práci v jakékoliv části světa, přičemž výběr konkrétního místa závisí jen na vás. Zdali to bude moderní velkoměsto nebo božský ostrůvek, stará dobrá Evropa nebo Amerika, nebo zdali chcete měnit časové pásmo a výhled z okna každý rok, to už se musíte rozhodnout sami.

Studium v těchto institutech může přinést dodatečné výhody:

Po dvou letech studia v bakalářském programu v Austrálii zde můžete získat pracovní povolení.

Při studiu v Číně se kromě odborných předmětů naučíte mluvit jazykem, kterým mluví nejvíce lidí na světě, a vybudujete si kariéru v jedné z nejperspektivnějších asijských zemí.

Hotelový management

Sféra hotelnictví je jednou z nejdynamičtěji a nejaktivněji se rozvíjejících oborů na světě, s velkou poptávkou po profesionálech. Získání profilového vzdělání je prvním krokem k úspěšné kariéře ve světoznýmých hotelových sítích, prestižních lázních a špičkových wellness centrech.

Restaurační management

Budoucí restauratéři, kteří chtějí dosáhnout úspěchu, musí mít nejen teoretické znalosti, ale i dostatečnou praktickou zkušenost – musí umět řídit personál, spravovat výrobu a obchod, kontrolovat kvalitu služeb.

Management cestovního ruchu

Díky získání mezinárodně uznávaného diplomu z oblasti mezinárodního ruchu mohou absolventi najít práci jako manažeři, marketingoví specialisté nebo vedoucí cestovních kanceláří po celém světě.

Organizační management

Vzdělávací programy zaměřené na podnikání pomohou studentům zdokonalit jejich obchodní schopnosti, pochopit specifika obchodní procesů a otevřít si v budoucnosti vlastní podnik v oblasti pohostinství.

Management sportu

Odborníci na sportovní management zaujímají prestižní pozice v organizačních výborech mezinárodních sportovních událostí, sportovních federacích a velkých sportovních komplexech.

Zábavní průmysl

Absolventi programů Event Management jsou všestranní specialisté, kteří jsou schopni zorganizovat jakoukoliv akci od velkolepé svatby a firemní oslavy až po velké mezinárodní festivaly a business fóra.

Velká budoucnost

Každý den se ve světě otevírají nové hotely, restaurace, zábavní centra, pořádají se sportovní a kulturní akce. Počet volných pracovních pozic neustále roste, stejně jako poptávka po vedoucích pracovnících a profesionálech.

Práce snů

Už během studia mohou studenti získat pracovní zkušenosti u nejznámějších světových společností, jejichž jména každý zná.

Jejich představitelé pravidelně navštěvují vybrané univerzity, kde vyhledávají nové talenty, zvou je na pohovory a nabízí jim stáže.

Téměř všichni absolventi po ukončení studia nejen najdou práci, ale začnou kariéru ve společnostech s mezinárodní pověstí.

  • Hilton Hotels
  • Rosewood Hotel Resorts
  • Etihad Airways
  • Hotel Intercontinental
  • Hyatt Hotels
  • Louis Vuitton
  • Marriott International
  • Qatar Airways
  • Shangri La Asia

Napište nám

Vybereme vysokou školu, studijní program, dohodneme se se vzdělávací institucí, vyřídíme potřebné dokumenty a jejich překlad, zajistíme ubytování i testování z anglického jazyka.

Za tyto služby nám nic nezaplatíte.

eduABROAD - Обучение за рубежом: новости рынка, каталог компаний, события, аналитика