Praha +420 228 885 526
Praha +420 228 885 526

Chci se učit

Les Roches Marbella

Marbella, Španělsko

Название по умолчанию

O vysoké škole Marbella

Les Roches Marbella je nejlepší vysokou školou nabízející studium pohostinství ve Španělsku (dle průzkumu Taylor Nelson Sofres) a jednou z nejlepších takových škol na světě. Je to jediná španělská vysoká škola, kde je hotelový management vyučován v angličtině, jakožto v nejpoužívanějším jazyce této oblasti, což dává studentům při nástupu do práce velkou výhodu.

Les Roches Marbella je jedním ze tří kampusů švýcarské vysoké školy Les Roches. Kombinace švýcarských vzdělávacích norem a teplého španělského klimatu je ideální k osvojení prestižní profese a objevení vašeho talentu.


90% studentů pracuje nebo má jistou pracovní nabídku již v době absolvování

30 předních firem pravidelně nabízí studentům Les Roches stáže a zaměstnání

Síť absolventů tvoří 300 lidí z 55 zemí. Díky ní mohou absolventi zůstat v kontaktu se spolužáky a dozvídat se o nových pracovních místech v oboru

Jak studium, tak i odpočinek

Vysoká škola Les Roches Marbella se nachází v světově proslulé španělské oblasti Costa del Sol. Středozemní moře, překrásné nábřeží, luxusní pláže a výborné vzdělání… Místo, kde můžete studovat a odpočívat zároveň.

Pohodlné prostředí

V Les Roches Marbella studují studenti více než 60 národností. Studium probíhá v přátelské a pozitivní atmosféře. Studenti navíc tráví většinu volného času spolu, účastní se sportovních utkání nebo se podílejí na společenských projektech.

Podat přihlášku

Výměnný studentský program

Les Roches Marbella je členem rodiny vysokých škol Les Roches, které se nacházejí ve Švýcarsku, Španělsku, USA, Číně a Jordánsku. Mezi těmito školami fungují výměnné pobyty, proto je v případě studentova zájmu snadné strávit část studia nebo absolvovat praxi v některé z těchto zemí.

Absolventi Les Roches Marbella pracují v proslulých světových firmách.

O budoucnosti

  • Rosewood Hotel Resorts
  • Etihad Airways

Hodnocení studentů

Recenze

Zdeněk Jehlička

Jsem z Prahy, což je hlavní město České Republiky. Podle mě je to nejhezčí město na světě, protože se tu nachází úžasné památky. Je velmi kompaktní, takže můžete pěšky za chvíli projít v podstatě všechna důležitá místa. Když vás chůze unaví, můžete se zastavit v jedné z mnoha typických českých hospůdek a zakusit tam skvělou místní atmosféru a také nejlepší pivo na světě.

Číst dál

IQ Consultancy

Oficiální zástupce vysokých škol v ČR

Vyřizujeme: výběr vysoké školy a studijního programu, komunikaci s univerzitou, potřebné dokumenty a jejich překlad,  ubytování, zajistíme testování z angličtiny.

Za umístění na univerzitu nám nic nezaplatíte.

Be. Dominika Cimrová

Be. Dominika Cimrová
+ 420 228 885 526

Ředitelka kanceláře v Praze

Aktuální novinky

Novinky

Novinky

eduABROAD - Обучение за рубежом: новости рынка, каталог компаний, события, аналитика