Praha +420 228 885 526
Praha +420 228 885 526

Chci se učit

Les Roches Marbella

Marbella, Španělsko

Poloha Město Marbella, provincie Malaga, autonomní společenství Andalusie, Španělsko

Кампус Les Roches Marbella

Кампус Les Roches Marbella

Marbella je módní a luxusnípřímořské letovisko, jedno z nejznámějších turistických center v Pyrenejích. Kampus se nachází v samém centru města, což znamená, že se nacházíte v podstatě v letovisku. Malebnáscenérie, gurmánské restaurace, úzké uličky starého města. V takovém prostředí lze volný čas strávit mnohem zajímavěji, což se odráží i na výsledcích studia.

Multikulturní prostředí

Odborníci sféry pohostinství respektují ostatní kultury a přistupují k nim se zájmem. Andalusie je neobyčejná španělská oblast s velmi dlouhou historií, ve které zanechaly své stopy mnohé národy. To cítí každý, kdo na tomto místě někdy byl. Pokud k tomu přidáme desítky studentů z různých koutů světa, vyplývá z toho, že studenti získávají hluboký multikulturní zážitek, ze kterého budou čerpat jak v osobním, tak i v pracovním životě.

Slunečné počasí a nálada

V Andalusii je teplo a slunečno po celý rok. Vlídné moře, příjemné klima, usměvaví lidé, to vše pomáhá k vytvoření pozitivního pocitu, které je pro odborníky sféry pohostinství krajně důležitý.

IQ Consultancy

Oficiální zástupce vysokých škol v ČR

Vyřizujeme: výběr vysoké školy a studijního programu, komunikaci s univerzitou, potřebné dokumenty a jejich překlad,  ubytování, zajistíme testování z angličtiny.

Za umístění na univerzitu nám nic nezaplatíte.

Be. Dominika Cimrová

Be. Dominika Cimrová
+ 420 228 885 526

Ředitelka kanceláře v Praze

Aktuální novinky

Novinky

Novinky

eduABROAD - Обучение за рубежом: новости рынка, каталог компаний, события, аналитика