Praha +420 228 885 526
Praha +420 228 885 526

Chci se učit

Blue Mountains

Leura, města Sidney, Austrálie

Название по умолчанию

O vysoké škole Leura, Sydney

Školu Blue Mountains International Hotel Management School (BMIHMS) založil v roce 1991 švýcarský hoteliér Fritz Gruber a škola se tak stala první australskou vysokou hotelovou školou vyučující podle vysoce doporučovaného švýcarského modelu. Dnes je Blue Mountains jedničkou mezi vysokými školami hotelového managementu v Austrálii, Ásii a oblasti Tichomoří (průzkum TNS 2013). Škola je akreditována australským Ministerstvem školství a školou udělené tituly jsou uznávané na celém světě.  

92 % absolventů nachází zaměstnání do tří měsíců po ukončení studia

Každoročně školu navštěvuje 40 předních společností a nabízí studentům pracovní stáže

3 500 absolventů se na univerzitu vrací, aby zde našli nové spolupracovníky a obchodní partnery

Malebná Austrálie

Škola BlueMountains se nachází v jedné z nejoblíbenějších turistických oblastí v Austrálii. Každý rok sem přijíždějí sta tisíce turistů z celého světa. Těžko najdete ideálnější místo pro získání praxev oblasti služeb, cestovního ruchu a pohostinství.

Nepřetržitá praxe

Jeden z kampusůse nachází v budově bývalého hotelu ve městě Leura. Studenti bakalářského programy studují a žijí v té samé budově, tudíž jsou to na jedné straně nájemníci, a na druhé obsluhující personál. Výsledkem je ideální kombinace teorie a praxe. Po závěrečných zkouškách jsou studenti připraveni začít budovat úspěšnou kariéru ve firmách v oblasti pohostinství.


Podat přihlášku

Volba do budoucna

V Austrálii mají studenti právo během studia pracovat, přičemž praxe a stáže bývají velmi dobře placené. Díky mírné imigrační politice mohou studenti po ukončení studia získat pracovní vízum. Zaměstnavatelé upřednostňují právě absolventy školy Blue Mountains, protože mají v době absolvování nejen titul, ale i četné pracovní zkušenosti.

Absolventi Blue Mountainspracují v proslulých mezinárodních společnostech

O budoucnosti

  • Mariot
  • Hilton W
  • crown
  • IHG
  • Four Seasons
  • Accor Hotels
IQ Consultancy

Oficiální zástupce vysokých škol v ČR

Vyřizujeme: výběr vysoké školy a studijního programu, komunikaci s univerzitou, potřebné dokumenty a jejich překlad,  ubytování, zajistíme testování z angličtiny.

Za umístění na univerzitu nám nic nezaplatíte.

Be. Dominika Cimrová

Be. Dominika Cimrová
+ 420 228 885 526

Ředitelka kanceláře v Praze

Aktuální novinky

Novinky

Novinky

eduABROAD - Обучение за рубежом: новости рынка, каталог компаний, события, аналитика