Praha +420 228 885 526
Praha +420 228 885 526

Chci se učit

Les Roches Jin Jiang

Šanghaj, Čína

Название по умолчанию

O institutu v Šanghaji

Pokud jde o mezinárodní kariéru, je univerzita Les Roches Jin Jiang International Hotel Management Collegenejlepší čínskouuniverzitou zaměřenou na pohostinství (podle průzkumůTaylor Nelson Sofres). Univerzita byla založena v roce 2004 švýcarskou vysokou hotelovou školou Les Roches a největší čínskou sítí hotelů Jin Jiang International Hotels.Dodnes je tato vysoká škola jediná, nabízející v Číně studium švýcarských programů se zaměřením na pohostinství a obchod, které jsou vysoce ceněny jak odborníky, tak i zaměstnavateli.

Výhody studia v Číně

Od roku 2014 je Čína první zemí ve výši HDP. Pouze to potvrzuje prudký růst čínské ekonomiky, který má vliv na všechna obchodní odvětví, včetně pohostinství. Podle prognóz Světové organizace cestovního ruchu (WorldTourismOrganization) je už nyní Čína šestá na světě co se počtu zahraničních návštěvníků týče, přičemž do roku 2020 se stane čtvrtouzemí s největším počtem turistů na světě. A v roce 2030 zemi navštíví 1,8 miliard turistů za rok.

Výměnný pobyt

Areály Les Roches se nacházejí též ve Švýcarsku a Španělsku, kde se můžete účastnit výměnného pobyut nebo stáže.

Bohatá nabídka stáží a pracovního umístění

Síť hotelů Jin Jiang International, který sčítá okolo 1500 hotelů, byla spoluzakladatelem školy. Díky tomu mají studenti všechny možnosti úspěšně absolvovat praxi a stát se součástí týmu jedné z hotelových sítí.

Pohodlné prostředí

Na univerzitě Les Roches Jin Jiangstudují studenti 47 národností. Třetina studentů přijíždí do Šanghaje ze aehraničí, mimo jiné z Evropy a Ruska, což je pročínskou univerzitu neobvykle vysoké procento. Les Roches Jin Jiang se pyšní multikulturním prostředím, díky kterému se zahraniční studenti cítí již od prvního dne velmi příjemně.

8,7% obyvatelstva planety pracuje ve sféře pohostinství

89% si práci před promocí

Po absolvování studia na švýcarských institutech se zaměřením na pohostinství můžete pracovat v jakýchkoliv společnostech v dané oblasti na světě.

O budoucnosti

  • Rosewood Hotel Resorts
  • Etihad Airways
IQ Consultancy

Oficiální zástupce vysokých škol v ČR

Vyřizujeme: výběr vysoké školy a studijního programu, komunikaci s univerzitou, potřebné dokumenty a jejich překlad,  ubytování, zajistíme testování z angličtiny.

Za umístění na univerzitu nám nic nezaplatíte.

Be. Dominika Cimrová

Be. Dominika Cimrová
+ 420 228 885 526

Ředitelka kanceláře v Praze

Aktuální novinky

Novinky

Novinky

eduABROAD - Обучение за рубежом: новости рынка, каталог компаний, события, аналитика