Praha +420 228 885 526
Praha +420 228 885 526

Chci se učit

O projektu

Swisshotelschools.cz je projekt vzdělávací společnosti IQ Consultancy a předních mezinárodních hotelových a obchodních vysokých škol, který vznikl v roce 2004. Od začátku jeho fungování pomohli členové našeho týmu již více než 400 studentům k přijetí na prestižní vysoké školy se zaměřením na studium pohostinství, získání kvalitního vzdělání a začátku budování kariéry v mezinárodních firmách.

Cíle projektu

Seznámení s pohostinstvím

Co se týče zaměstnanosti, je pohostinství jedním z nejdynamičtěji se rozvíjejících odvětví. Očekává se, že do roku 2023 v něm bude zaměstnán každý desátý člověk na naší planetě. Kariéra v této oblasti nabízí nekonečné způsoby, jak realizovat své schopnosti a potenciál. Díky kvalitnímu vzdělání a mezinárodně uznávanému titulu se mohou mladí odborníci ucházet o práci ve vedoucích pozicích v oblasti pohostinství, cestovního ruchu, sportovního managementu, obchodu s luxusními výrobky, nebo na festivalech, v muzeích či zábavních parcích. Na stránkách swisshotelschools.cz zveřejňujeme aktuální informace o vzdělávání a karierních příležitostech v této oblasti, a také publikujeme zkušenosti studentů a absolventů daných škol.

Informování o nejlepších vysokých školách nabízejících studium pohostinství

Vysoké školy, se kterými spolupracujeme, jsou ve svém oboru mezinárodně uznávané, a kvalitě jejich výuky zcela důvěřujeme. Všechny fungují podle švýcarského vzdělávacího systému, který cílí na praktické vyučování. Studenti vycházejí ze školy jako odborníci, kteří jsou díky prodělaným stážím ve velkých společnostech připraveni vykonávat zodpovědnou práci v reálném prostředí. Projekt swisshotelschools.cz vás seznámí s tím, jaká zaměření můžete v jednotlivých školách studovat, jak probíhá proces výuky, kde jsou studenti ubytováni a co dělají ve volném čase.

Pomoc s přijetím

Jedním z hlavních cílů tohoto projektu je dosáhnout toho, aby bylo přijímací řízení na přední zahraniční hotelové školy jednoduché, srozumitelné a pohodlné. Odborníci IQ Consultancy rádi odpoví na veškeré vaše otázky a budou vám pomáhat v průběhu celého procesu až do nástupu na VŠ. Pomohou vám s výběrem studijního programu a vysoké školy, vystavením potřebných dokumentů, napsáním motivačního dopisu, a pokud je to nutné, se zlepšením úrovně vaší angličtiny.

Kdo se projektu účastní?

IQ Consultancy:

Vzdělávací společnost IQ Consultancy je jednou z předních uznávaných firem v oblasti zprostředkovávání vzdělávání v zahraničí. Společnost byla založena v roce 2001 a dnes se její pobočky nacházejí v 7 městech ve 3 zemích.

Společnost se zaměřuje zejména na vzdělávání v zahraničí a vedení multifunkčního jazykového centra, ve kterém probíhají výukové kurzy angličtiny pro děti, dospělé a koná se zde i firemní výuka, příprava k mezinárodním zkouškám (IELTS, TOEFL, SAT, GMAT a jiné) a také odborná příprava žáků a studentů na studium v zahraničí.

IQ Consultancy je oficiálním zástupcem předních zahraničních vysokých škol se zaměřením na studium pohostinství v ČR.

Švýcarské vysoké školy se zaměřením na studium pohostinství:

Již odedávna láká Švýcarsko finančníky, obchodníky a turisty z celého světa. Není proto divu, že to bylo právě zde, kde se zrodil, a také získal mezinárodní uznání, vzdělávací model pro studium pohostinství, ve kterém se hlavní důraz klade na získávání praktických dovedností. Ve všech vysokých školách uvedených na stránkách Swisshotelschools.cz probíhá vyučování podle švýcarského systému a tituly, získané na této škole, jsou ceněny zaměstnavateli v tomto oboru po celém světě.


Glion (Švýcarsko, Velká Británie)

Ocenění Hospitality Awards v nominaci «Nejlepší škola hotelového managementu 2015 »

Les Roches (Švýcarsko, Španělsko, Čína)

Patří mezi tři nejlepší hotelové vysoké školy na světě (TNS Global Survey 2013)

Blue Mountains (Austrálie)

Jednička mezi školami hotelového managementu v Austrálii, Asii a Tichomoří (TNS Global Survey 2013)

Tým Swisshotelschools.cz nabízí občanům ČR vzdělávání ve sféře pohostinství, které odpovídá potřebám vedoucích společností na trhu a vysokým mezinárodním standardům. Díky rokům stráveným nad tímto projektem jsme se stali profesionály ve svém oboru. Bez přestání se věnujeme získávání novinek, hodnocení a vzdělávacích tendencí v oblasti hotelnictví, obchodu, služeb a cestovního ruchu, navazujeme a udržujeme partnerské styky s nejprestižnějšími vysokými školami v oboru. Nashromážděná zkušenost nám umožňuje poskytovat profesionální pomoc těm, kteří by chtěli získat kvalitní vzdělání v oblasti pohostinství a vybudovat si úspěšnou mezinárodní kariéru.


Aktuální novinky

Novinky

Novinky

eduABROAD - Обучение за рубежом: новости рынка, каталог компаний, события, аналитика