Praha +420 228 885 526
Praha +420 228 885 526

Chci se učit

Blue Mountains

Leura, města Sidney, Austrálie

Kampus  Leura

Kampus Leura

Město v národním parku Blue Mountains

Kampus pro studenty bakalářského studia se nachází v městečku Leura v malebném národním parku Blue Mountains (na počest kterého byla univerzitapojmenována). Park se vyznačuje unikátní přírodou, skálami, soutěskami, vodopády a údolími. Žijí zde exotičtí představitelé australské fauny jako papoušci, medvídci koala, ptáci emu či psi dingo.

Kampus Sydney

Kampus Sydney

Obchodní centrum Austrálie

Sydney je jedno z největších australských měst, které získalo v mnoha hodnoceních označejako přátelské a pohodlné město. V centru města, vedle budovy radnice, se nachází druhý kampus školy. Jde o fungující obchodní centrum, ve kterém studenti třetího ročníku bakalářského studia a studenti magisterského studia vypracovávají své diplomové práce.


Unikátní příroda a moderní velkoměsto

Četné kulturní a sportovní akce, úžasná architektura, historická místa a neobyčejně nádherná příroda láká do Austrálie tisíce turistů z celého světa. V Sydney se nachází hotely celosvětově známých sítí, restaurace, cestovní agentury, stadiony, koncertní sály a spousta dalších společností sféry pohostinství, což dává studentům Blue Mountains spoustu příležitostí získat praktické dovednosti a začít úspěšnou kariéru.
IQ Consultancy

Oficiální zástupce vysokých škol v ČR

Vyřizujeme: výběr vysoké školy a studijního programu, komunikaci s univerzitou, potřebné dokumenty a jejich překlad,  ubytování, zajistíme testování z angličtiny.

Za umístění na univerzitu nám nic nezaplatíte.

Be. Dominika Cimrová

Be. Dominika Cimrová
+ 420 228 885 526

Ředitelka kanceláře v Praze

Aktuální novinky

Novinky

Novinky

eduABROAD - Обучение за рубежом: новости рынка, каталог компаний, события, аналитика