Praha +420 228 885 526
Praha +420 228 885 526

Chci se učit

Blue Mountains

Leura, města Sidney, Austrálie

Kampus ve městě Leura

Seznámení s oborem

První dva roky probíhá výuka bakalářských programů v kampusu ve městě Leura (malé městečko hodinu jízdy od Sydney) vedle jednoho z nejmalebnějších australských zákoutí, národního parku Blue Mountains. Kampus se nachází v prostorách bývalého hotelu a je vybaven nejmodernějším zařízením pro studium, práci i běžný život, včetně kuchyně, prádelny a rezervačního pokojového systému. Díky takovémuto uspořádání se mohou studenti ponořit do práce, a od prvního okamžiku studia získávat podrobné znalosti o oblasti hotelnictví a cestovního ruchu.


Vše nezbytné pro aktivní studentský život

V kampusu se nacházejí dvoulůžkové pokoje v hotelovém stylu, knihovna, odpočívárna s plazmovou televizí, kulečníkový stůl, stolní fotbálek a jináhrací zařízení, tenisový kurt, basketbalové a fotbalové hřiště, bazén, prostor na grilování a tři výukové restaurace.

V rámci kampusu funguje studentská rada, která organizuje různé studentské události jako sportovní turnaje, kulturní večery, charitativní akce a exkurse po místních památkách.

Kampus v Sydney

Seznámení s oborem

Studium pro studenty třetích ročníků bakalářských programů a studenty magisterských programů probíhá v kampusu v Sydney. Nachází se v samotném centru města a jedná se o moderní obchodní centrum s moderně vybavenými třídami a nezbytnou blízkostí restaurací, pořadatelských agentur, cestovních společností a hotelů, ve kterých mohou studenti absolvovat svou praxi.

Výměna zkušeností

Studentská rada též organizuje spoustu událostí, studenti pořádají tematické večeře a obchodní setkání, zvouabsolventy, aby s nimi sdíleli své zkušenosti a pořádali různé dílny. Kampus nenabízí možnost ubytování, ale pomáhá studentům s jeho získáním.


IQ Consultancy

Oficiální zástupce vysokých škol v ČR

Vyřizujeme: výběr vysoké školy a studijního programu, komunikaci s univerzitou, potřebné dokumenty a jejich překlad,  ubytování, zajistíme testování z angličtiny.

Za umístění na univerzitu nám nic nezaplatíte.

Be. Dominika Cimrová

Be. Dominika Cimrová
+ 420 228 885 526

Ředitelka kanceláře v Praze

Aktuální novinky

Novinky

Novinky

eduABROAD - Обучение за рубежом: новости рынка, каталог компаний, события, аналитика