Praha +420 228 885 526
Praha +420 228 885 526

Chci se učit

Les Roches Marbella

Marbella, Španělsko

Obchodní administrativa v mezinárodním hotelnictví

 • Délka studia 3,5 roku
 • 2 půlroční stáže

Podat přihlášku

V programech bakalářského studia vysoké školy Les Roches studenti pochopí principy obchodního managementu ve sféře pohostinství a stanou se odborníky v dané oblasti. Důraz je kladen na spojení teoretické a praktické výuky, díky čemuž mohou absolventi mířit do kariérních výšin ihned po získání titulu. S pomocí obchodního vzdělání se budou absolventi cítit sebejistě ve vedoucích pozicích a posunovat firmu kupředu.

Zaměření

 • Strategický management v oblasti řízení lidských zdrojů
 • Podnikatelství a management malých a středních firem


 • Lázeňský management
 • Event management
 • Obchodní administrativa s intenzivním kurzem angličtiny
Strategický management v oblasti řízení lidských zdrojů

Ve sféře pohostinství se obzvlášť cení komunikační dovednosti. Schopnost zvolit si zaměstnance, kteří dokáží najít společnou řeč s jakýmikoliv klient, je polovinou úspěchu každé firmy. Řízení lidských zdrojů je směr, nutný ve všech zemích a v každé době. Absolventi tohoto zaměření vykonávají vedoucí pozice v personálních odděleních.

Podnikatelství a management malých a středních firmem

Tato specializace je vhodná pro ty, kteří v budoucnosti plánují sami podnikat ve sféře pohostinství, otevřít si firmu nebo se stát obchodním partnerem. Studium rozvíjí vůdčí vlastnosti a schopnost uvědomovat si nové obchodní směry, díky kterým budete vždy o krok napřed před konkurencí.

Lázeňský management

Značná část firem ve sféře pohostinství se zaměřuje právě na oblast lázeňství, ozdravoven a spa. Studium nabízí předměty jako timeshare, spa management, management golfového klubu. Jedná se o perspektivní a rozvíjející se obor.

Event management

Každý den se na celém světě konají tisíce událostí jako festivaly, svátky, výstavy a mnohé další. Jejich organizací se zpravidla zabývají event manažeři. Je to dobře finančně ohodnocená a nedostatková pozice. Během studia získávají studenti teoretické i praktické znalosti o tom, jak zorganizovat jakkoliv velkou událost.

Obchodní administrativa s intenzivním kurzem angličtiny

Výuka bakalářských programů probíhá v angličtině, a proto je od studentů vyžadována její dobrá znalost. V Les Roches Marbella existuje zvláštní program spojující odborné studium se studiem angličtiny, které trvá dva semestry. Ten program trvá o půl roku déle, než běžné bakalářské studium, tedy 4 roky.

Vstupní požadavky

 • Věk od 18 let
 • Maturita
 • Znalost angličtiny (IELTS 5.0 nebo TOEFL 500 nebo 61 IBT). Ti, kteří se hlásí na program BBA s intenzivním kurzem angličtiny, musejí mít TOEFL nejméně 500.
 • Lékařské potvrzení
 • Životopis
IQ Consultancy

Oficiální zástupce vysokých škol v ČR

Vyřizujeme: výběr vysoké školy a studijního programu, komunikaci s univerzitou, potřebné dokumenty a jejich překlad,  ubytování, zajistíme testování z angličtiny.

Za umístění na univerzitu nám nic nezaplatíte.

Be. Dominika Cimrová

Be. Dominika Cimrová
+ 420 228 885 526

Ředitelka kanceláře v Praze

Aktuální novinky

Novinky

Novinky

eduABROAD - Обучение за рубежом: новости рынка, каталог компаний, события, аналитика