Praha +420 228 885 526
Praha +420 228 885 526

Chci se učit

Mnagement události a zábavní průmysl

Odborníci v oblasti zábavního průmyslu lehce zvládají několik funkcí, efektivně plánují a realizují různé druhy akcí – od obchodních setkání, konferencí a rodinných oslav až po výstavy, festivaly a sportovní akce celosvětového rozsahu.

Každý den je jako sváteční den

Vzdělání a kariéra v zábavním průmyslu je velmi prestižní, zajímavá a zodpovědná záležitost. Organizace akcí vždy probíhá v reálném čase, s omezenými termíny, a proto je to průmysl, který vyžaduje důkladnou přípravu v několika směrech najednou. Kreativita, vynikající vůdcovské schopnosti, odolnost vůči stresu, dovednosti efektivního plánování a schopnost správně nastavit priority - to jsou hlavní nástroje úspěšného manažera událostí, který chce dosáhnout úspěchů, a specializované programy vysokých škol hotelového managementu mají za cíl vyvinout všechny tyto vlastnosti.

Studenti mají například tyto předměty

  • plánování
  • sestavení rozpočtu
  • byznys-management
  • marketing

  • Public Relations
  • prodeje
  • logistika
  • zajištění bezpečnosti
  • řízení lidských zdrojů

Možnosti uplatnění

Odborníci zábavního průmyslu a organizátoři akcí jsou potřeba nejen v profilových organizacích, cestovním ruchu, hotelnictví, ale i ve sféře managementu a financí a ve státní struktuře. Univerzální znalosti a návyky umožní absolventům hotelových VŠ brzy získat řídící pozice.


Kde můžete studovat

Les Roches (Švýcarsko, Španělsko, Čína)

Škola je zařazena do tří nejlepších institucí pohostinství ve světě (dle průzkumu TNS Global Survey). Bakalářský program «Event Management» připravuje studenty na mezinárodní kariéru: nejenže si naučí teoretickou část, ale také přímo organizují tyto události spolu se spolužáky. Studenti mohou také získat mezinárodně uznávané certifikáty v oblasti projektového řízení, jako jsou například Prince2Foundation Certificate anebo Cvent Certificate.

Glion (Švýcarsko, Velká Británie)

Prestižní ocenění Hospitality Awards v kategorii «Nejlepší škola hotelového managementu 2015». Pro ty, kteří by chtěli vybudovat kariéru v průmyslu event managementu, vysoká škola nabízí bakalářský program, «Event management, sportovní management a management v zábavním průmyslu» a postgraduální program «Událostní a sportovní management».

Blue Mountains (Austrálie)

Táto vysoká škola jedničkou mezi vysokými školami hotelového managementu v Austrálii, Asii a Tichomoří (dle průzkumu TNS Global Survey). Bakalářský studijní program «International Events Management» zahrnuje teoretické a praktické vzdělání v oblasti event managementu,a také placenou stáž v oboru.

IQ Consultancy

Oficiální zástupce vysokých škol v ČR

Vyřizujeme: výběr vysoké školy a studijního programu, komunikaci s univerzitou, potřebné dokumenty a jejich překlad,  ubytování, zajistíme testování z angličtiny.

Za umístění na univerzitu nám nic nezaplatíte.

Be. Dominika Cimrová

Be. Dominika Cimrová
+ 420 228 885 526

Ředitelka kanceláře v Praze


Aktuální novinky

Novinky

Novinky

eduABROAD - Обучение за рубежом: новости рынка, каталог компаний, события, аналитика