Praha +420 228 885 526
Praha +420 228 885 526

Chci se učit

Sportovní management

Pokud sníte o tom, že spojíte svůj život se sportem, nikoliv však jako fotbalista, instuktor jógy nebo plavec, ale například jako vedoucí sportovního klubu nebo organizátor velkých sportovních akcí, pak vám profilové mezinárodní vzdělání pomůže dosáhnout tohoto cíle.

Na druhé straně arény

Rok co rok se průmysl sportovních událostí vyvíjí více dynamicky, zahrnují nové odborníky a manažery. Jména pořadatelů sportovních událostí nejsou tak známé, jako jmény slavných hráčů nebo hokejistů, ale právě tito lidé vytvářejí prestižní průmysl velkého sportu a stanoví zákony, kterými se průmysl bude nadále vyvíjet.

Studenti mají například tyto předměty:

  • Základy sportovního managementu
  • Organizace akcí
  • Zábavní průmysl
  • Marketing a komunikace
  • Informační technologie v podnikání
  • Finance ve sportu a v zábavním průmyslu
  • Aktuální problémy ve sportu a v zábavním průmyslu
  • Aplikovaná statistika
  • Dějiny nemoci a zdraví
  • Komercionalizace sportu

Studenti mají kromě toho možnost účastnit se sportovních aktivit na univerzitě: v kampusech nebo nedaleko od nich se nachází sportovní kluby, fitness centra, bazény, studia jógy. Studenti mohou hrát fotbal za univerzitní klub nebo se naučit takové sporty jako ragby, tenis, golf, squash a jiné.

Kariéra

Možnosti uplatnění ve sféře sportovního managementu jsou široké. Odborníky potřebují olympijské výbory a organizační výbory mezinárodních mistrovství, fotbalové a hokejové kluby, vrcholový management sportovních federací, stadionů, vysokohorských středisek a jiná sportovní zařízení. Představitelé prestižních společností a organizací každoročně navštěvují univerzitní kampusy a zvou studenty na stáže. Většina absolventů ihned po dokončení studia dostane pracovní nabídku.


Kde můžete studovat:

Glion (Švýcarsko, Velká Británie)

Prestižní ocenění Hospitality Awards v kategorii «Nejlepší škola hotelového managementu 2015». Vysoká škola nabízí bakalářské a postgraduální programy v následujících oborech «Event management», «Sportovní management» a «Management v zábavním průmyslu».

Les Roches (Švýcarsko, Španělsko, Čína)

Škola je zařazena do tří nejlepších institucí pohostinství ve světě (dle průzkumu TNS Global Survey). Absolventi programů, souvisejících s event managementem, mají možnost vybudovat úspěšnou kariéru v průmyslu sportovních událostí.

IQ Consultancy

Oficiální zástupce vysokých škol v ČR

Vyřizujeme: výběr vysoké školy a studijního programu, komunikaci s univerzitou, potřebné dokumenty a jejich překlad,  ubytování, zajistíme testování z angličtiny.

Za umístění na univerzitu nám nic nezaplatíte.

Be. Dominika Cimrová

Be. Dominika Cimrová
+ 420 228 885 526

Ředitelka kanceláře v Praze


Aktuální novinky

Novinky

Novinky

eduABROAD - Обучение за рубежом: новости рынка, каталог компаний, события, аналитика