Praha +420 228 885 526
Praha +420 228 885 526

Chci se učit

Vzdělání pro podnikatele

Rozeným podnikatelům, ale i všem, kdo si touží otevřít vlastní podnik v oblasti pohostinství, cestovního ruchu a zábavního průmyslu, bude vyhovovat jeden z mezinárodních programů v oblasti podnikání a byznysu. Takový vzdělávací kurz pomůže získat sebedůvěru, rozvinout podnikatelského duchu a pochopit specifika daného odvětví.

Na cestě k vlastnímu podnikání

Vysoké školy pohostinství nabízejí velké množství obchodně-zaměřených studijních programů, (bakalářských, magisterských, MBA). Během studia se studenti věnují strategickému marketingu, financím a prodeji, rozvinutí tvůrčího myšlení, posouzení efektivity a ziskovosti podnikání, práci s personálem. Jednou z etap programu je zpravidla rozpracování vlastního podnikatelského záměru v oblasti pohostinství. Studenti se pravidelně zúčastňují soutěží, které poskytují reálnou šanci uvést svénápady do života. Díky rozsáhlým kontaktům vysokých škol, studenti mají přístup do mezinárodní obchodní komunity, mají možnost převzít zkušenosti úspěšných podnikatelů a navazat užitečné kontakty po celém světě.

Studenti studují předměty, jako jsou:

 • Vůdcovství
 • Strategický marketing v pohostinství
 • Analýza dat a rozhodování
 • Finanční řízení a rozpočet
 • Podniková ekonomika
 • Nemovitost v pohostinství
 • E-marketing
 • Brand Marketing
 • Investiční strategie
 • HR v pohostinství
 • Tvorba cen
 • Mezinárodní finance

Kariéra

Absolventi podnikatelských programů mohou pracovat ve vrcholovém managementu velkých organizací ve sféře cestovního ruchu, pohostinství a zábavním průmyslu – v hotelech, lázních, wellnes hotelech a také jsou připraveni začít samostatně podnikat.


Kde můžete studovat

Glion (Švýcarsko, Velká Británie)

Prestižní ocenění Hospitality Awards v kategorii «Nejlepší škola hotelového managementu 2015». Vysoká škola poskytuje velkou příležitost pro obchodní vzdělání v oboru pohostinství: bakalářské programy (Business Administration), a také několik programů MBA (včetně flexibilních prezenčně-dálkových programů).

Les Roches (Švýcarsko, Španělsko, Čína)

Škola je zařazena do tří nejlepších institucí pohostinství ve světě (dle průzkumu TNS Global Survey). Studenti mohou získat bakalářský titul v oboru «Business Administration» v následujících oblastech «Podnikání», «Finance», «Marketing», «Inovace a udržitelný rozvoj» a další, stejně jako titul MBA v oblasti marketingu nebo financí.

Blue Mountains (Austrálie)

Táto vysoká škola jedničkou mezi vysokými školami hotelového managementu v Austrálii, Asii a Tichomoří (dle průzkumu TNS Global Survey). Univerzita nabízí magisterský program Global Business Management Degree, který připravuje studenty na podnikání v mezinárodním světě.

IQ Consultancy

Oficiální zástupce vysokých škol v ČR

Vyřizujeme: výběr vysoké školy a studijního programu, komunikaci s univerzitou, potřebné dokumenty a jejich překlad,  ubytování, zajistíme testování z angličtiny.

Za umístění na univerzitu nám nic nezaplatíte.

Be. Dominika Cimrová

Be. Dominika Cimrová
+ 420 228 885 526

Ředitelka kanceláře v Praze


Aktuální novinky

Novinky

Novinky

eduABROAD - Обучение за рубежом: новости рынка, каталог компаний, события, аналитика