Praha +420 228 885 526
Praha +420 228 885 526

Chci se učit

Restaurační management

Práce v oblasti restauračního managementu představuje celé spektrum presižních oborů, z nichž všechny jsou potřebné pro úspěch restauračního zařízení. Aby se podnik dostal do Michelinského průvodce a návštěvníci stáli ve frontě, aby si mohli rezervovat stůl, jsou potřeba zkušení specialisté a řídící pracovníci – firemní manažeři, HR manažeři, vedoucí restaurací a celých restauračních holdingů.

Vzdělání v této oblasti hraje mimořádnou roli

Budoucí restaurátoři musí disponovat nejen teoretickými dovednostmi, ale i dostačujícími praktickými zkušenostmi. Profilové vzdělání s optimální kombinací teorie a praxe umožní studentům vyhnout se etapě jako je práce číšníka nebo pomocníka v kuchyni (což by bylo nutné pro seznámení se s daným prostředím) a okamžitě se ucházet o manažerské, administrativní a vedoucí pozice.

Studenti mají například tyto předměty:

  • Základy podnikání
  • Práce v kuchyni (praktický kurz)
  • Řízení ve sféře «Pokrmy a nápoje»
  • Aplikovaná psychologie
  • Řízení

Kariéra

Studim na hotelových VŠ je organizováno tak, že studenti po jejich absolvování získají nejen široký teoretický základ, ale během stáží a pracovních pobytů v hotelech a restauracích světových jmen získají i pracovní zkušenosti.

Kde můžete studovat

Glion (Švýcarsko, Velká Británie)

Ocenění Hospitality Awards v nominaci «Nejlepší škola hotelového managementu 2015 »

Les Roches (Švýcarsko, Španělsko, Čína)

Táto vysoká škola patří mezi tří nejlepší vzdělávací institucí v oblasti pohostinství ve světě (dle průzkumu Taylor Nelson Sofres Global Survey). Studenti se mohou zaměřit bud´ na získání podnikatelského vzdělání v oblasti restauračního managementu, anebo na porozumění aplikovanému kulinářskému umění. Pod vedením zkušených šefkuchařů se seznamují se zvláštnostmi průmyslu a principy fungování odborné kuchyně.

Blue Mountains (Austrálie)

Táto vysoká škola je jedničkou mezi vysokými školami hotelového managementu v Austrálii, Asii a Tichomoří (dle průzkumu TNS Global Survey). Jeden z areálů školy funguje na bázi bývalého hotelu: studenti bakalářských programů žijí a studují ve stejné budově, působí jednak jako hosté, jednak jako zaměstnance (také jako zaměstnance hotelové kuchyně).

IQ Consultancy

Oficiální zástupce vysokých škol v ČR

Vyřizujeme: výběr vysoké školy a studijního programu, komunikaci s univerzitou, potřebné dokumenty a jejich překlad,  ubytování, zajistíme testování z angličtiny.

Za umístění na univerzitu nám nic nezaplatíte.

Be. Dominika Cimrová

Be. Dominika Cimrová
+ 420 228 885 526

Ředitelka kanceláře v Praze


Aktuální novinky

Novinky

Novinky

eduABROAD - Обучение за рубежом: новости рынка, каталог компаний, события, аналитика