Praha +420 228 885 526
Praha +420 228 885 526

Chci se učit

Glion Institute of Higher Education

Města Glion, Bulle, Švýcarsko

Poloha města Glion, Bulle

Kampus  Glion

Kampus Glion

Kampus Glion představuje výchozí bod bakalářských programů, místo, kde studenti tráví první tři semestry. Studentské městečko je v jedním z nejhezčích míst planety: z oken kampusu se otevírá překrásný pohled na nádherná panoramata Ženevského jezera, švýcarských a francouzských Alp.

V bezprostřední blízkosti institutu se nachází lázně Montreux, proslavené festivaly jazzové a klasické hudby a dalšími mezinárodními akcemi.

Montreux je město odpočinku pro turisty z celého světa, má rozvinutou infrastrukturu a vše potřebné k sportovnímu a kulturnímu vyžití.

Kromě toho se 25 minut od kampusu nachází, olympijské hlavní město světa Lausanne a do Ženevy, sídla řady mezinárodních organizací, trvá cesta hodinu.


Kampus Bulle

Kampus Bulle

Kampus Bulle je moderní komplex budov, nacházejících se několik minut chůze od centra Bulle. Je to neveliké městečko, které svým hostům nabízí různorodou zábavu: četné kavárny a restaurace, sportovní akce a pomalé procházky půvabnou krajinou. Studentské městečko se nachází 30 minut jízdy od kampusu Glion a jsou zde ubytováni studenti MBA a postgraduálních programů a také studenti bakalářského studia během posledních dvou let studia.
IQ Consultancy

Oficiální zástupce vysokých škol v ČR

Vyřizujeme: výběr vysoké školy a studijního programu, komunikaci s univerzitou, potřebné dokumenty a jejich překlad,  ubytování, zajistíme testování z angličtiny.

Za umístění na univerzitu nám nic nezaplatíte.

Be. Dominika Cimrová

Be. Dominika Cimrová
+ 420 228 885 526

Ředitelka kanceláře v Praze

Aktuální novinky

Novinky

Novinky

eduABROAD - Обучение за рубежом: новости рынка, каталог компаний, события, аналитика