Praha +420 228 885 526
Praha +420 228 885 526

Chci se učit

Novinky

Prezentace švýcarských vysokých škol pohostinství v Praze

Prezentace švýcarských vysokých škol pohostinství v Praze

Kancelář IQ Consultancy v České republice uspořádal dne 16. března svou první událost: pražské školáci a studenti se zúčastnili prezentaci v hotelu Hilton, aby se seznámili s prestižními švýcarskými vysokými školami pohostinství a restaurátorství.

Sláva švýcarských vysokých škol pohostinství Glion, Les Roches, Kendall College a Blue Mountains sahá daleko za hranice Švýcarska: všichni, co mají zájem o vzdělání v oblasti pohostinství a vybudování mezinárodní kariéry, touží po získání vzdělání na jedné z těchto vysokých škol. Taková možnost odteď existuje také u obyvatelů Prahy: společnost IQ Consultancy uspořádala prezentaci, která se věnovala předním vysokým školám odvětví. Místem konání prezentace byl zvolen odpovídající prostor – luxusní hotel Hilton Old Town Prague v historickém centru hlavního města.

Do budoucna kancelář plánuje uspořádat řádu dalších zajímavých akcí, jednou z kterých je prezentace italské školy módy, umění a designu Istituto Marangoni, která proběhne 20. a 21. dubna.

Další novinky

Novinky

Novinky

eduABROAD - Обучение за рубежом: новости рынка, каталог компаний, события, аналитика