Praha +420 228 885 526
Praha +420 228 885 526

Chci se učit

Les Roches

Město Bluche, Švýcarsko

Ubytování

Studenti jsou obvykle ubytováni ve dvojlůžkových pokojích, vybavených veškerým zařízením potřebným ke studiu i všednímu životu: Wi-Fi, pracovními stoly, prádelnou a koupelnou. K dispozici je několik jedolůžkových pokojů. Z hlediska využití jazyka a socializace ale doporučujeme bydlení ve dvojlůžkovém pokoji.

Moderní kampus

  • 30 moderně vybavených tříd
  • 2 posluchárny pro 90 lidí
  • 2 počítačové třídy
  • Předváděcí kuchyně a bar
  • Knihovna s čítárnou

Kampus je vybaven moderní technikou. Studenti si mohou bez omezení půjčovat digitální fotoaparáty a videokamery pro práci na školních projektech.


Stravování 

Restaurace v kampusu nabízejí stravování třikrát denně. Kromě toho se na území kampusu nachází několik kaváren, ve kterých můžete něco zakousnout a poklábosit se spolužáky. 


Sportovní aktivity

V Les Poches sport milují! Je tu veškeré sportovní zázemí: venkovní bazén, fotbalové a basketbalové hřiště, tenisové kurty. V kampusu je umístěno fitness-centrum s gymnastickým sálem.

A mluvíme tu přeci o Švýcarsku! V lyžařském středisku Crans-Montana si mohou studenti zajezdit na lyžích nebo snowboardu.

Kulturní akce

Pro studenty kampusu jsou organizovány výlety do čokoládovny, sýrárny, vinných sklepů a bezpočet festivalů. Studentská rada pravidelně organizuje tematické večírky, diskotéky a jiné aktivity.

Jednou za půl roku se v Les Roches koná kulturní večer, kde se prezentují studenti kuchařských a zábavních oborů.

IQ Consultancy

Oficiální zástupce vysokých škol v ČR

Vyřizujeme: výběr vysoké školy a studijního programu, komunikaci s univerzitou, potřebné dokumenty a jejich překlad,  ubytování, zajistíme testování z angličtiny.

Za umístění na univerzitu nám nic nezaplatíte.

Ing. Kristýna Lebedová

Ing. Kristýna Lebedová
+ 420 228 885 526

Vedoucí projektu

Aktuální novinky

Novinky

Novinky

eduABROAD - Обучение за рубежом: новости рынка, каталог компаний, события, аналитика